KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

wtorek, 8 marca 2011

PRZEPOWIEDNIA NA MARZEC

 Witam Was serdecznie.
W nazwie bloga są przekazy i przepowiednie. Przekazy już czytaliście. Przyszedł czas na przepowiednie.
Każdego miesiąca moja przyjaciółka Ania będzie dla Nas wszystkich ciągnęła kartę z przepowiednią na cały miesiąc i tłumaczyła z angielskiego.
Każdy z nas niemalże codziennie doświadcza wyzwań na różnych poziomach. Objawia się to często zniechęceniem, brakiem wiary w siebie i powątpiewaniem we własne działania. Dlatego uznałam, że to co mi pomaga przetrwać każdy dzień w dobrym komforcie, pomoże być może i Wam. 
 A teraz kilka słów wprowadzenia, kim jest autorka tych kart i czym się zajmuje.
Sonia Choquette jest światowej sławy pisarką, gawędziarzem, uzdrowicielką wibracyjną, i sześciozmysłowym nauczycielem duchowym.
 Jej książki zostały sprzedane w milionach egzemplarzy na całym świecie, w tym jej   New York Times bestseller "Odpowiedź jest prosta".
Sonia jest znana ze swoich niezwykłych umiejętności natychmiastowej zmiany wibracji, podniesienia z depresji i pomocy w skontaktowaniu się z intuicją. Pomaga zrozumieć cel i plan duszy. Wskazuje kierunek ku życiu, przepełnionemu sensem, pokojem i sukcesem.
 Sonia stworzyła kilka talii kart. Moją i Ani  ulubioną talią jest "Odpowiedź jest prosta"


 Na ten miesiąc Ania wyciągnęła kartę zatytułowaną" TAK TRZYMAJ".
Poniżej jej tłumaczenie co dla Nas oznacza. Miłej lektury.

Kiedy się przebudzisz i zaczynasz żyć w wyższej wibracji miłości, ego czuje się zdezorientowane i chce się temu oprzeć. Nowa energia wypiera potęgę ego i powoduje że staje się ono bezsilne, więc próbuje cofnąć lub zatrzymać zmiany.
Bądź świadomy oporu ego i mimo tego niech twój Duch będzie twoją prawdą.
Ignoruj wewnętrzny dialog ego sugerujący, że tracisz swój czas.W ten sposób ego próbuje zniechęcić cię do dalszego wysiłku.
Zmieniając swoje wibracje na wyższe i utrzymanie ich na tym poziomie wymaga cierpliwości, praktyki i dyscypliny.
Bądź zdeterminowany aby żyć z poziomu Ducha. Bądź wierny temu co kochasz, temu w co wierzysz, co odzwierciedla Twoje prawdziwe Ja.
Rezultatów nie zobaczysz natychmiast, ale w miarę jak będziesz wprowadzał coraz więcej światła i miłości w swoją istotę, możesz odczuwać zmiany wewnątrz swoich komórek.
Trzymaj się swoich wyższych intencji a wkrótce doświadczysz rezultatów.
Trzymam za Nas kciuki. Jednym słowem ten miesiąc jest dobry na realizację celów i marzeń.

Do przekazów niebawem wrócę. Następny będzie o tym jak żyć w obfitości po nowemu w stary świecie. Oj będzie się działo. Pozdrawiam wszystkich .