KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

sobota, 19 marca 2011

BOMBA MIŁOŚCI

                                               przekaz z 19-03-2011 r.


GDZIE TKWI SEKRET DOBRYCH RELACJI W RODZINIE ?Jedni dają drudzy biorą. Świat podzielił się na dawców i biorców a potrzeba czasu jest inna.
Potrzebni są dawcy i biorcy w symbiozie. Jak sami wiecie to obopólna korzyść.
Najlepiej ten stary podział ról jest widoczny w rodzinach. Tu wszyscy idealnie dopasowali się do swoich ulubionych ról i ani myślą z nich zrezygnować. Jeszcze do tego czują się pokrzywdzeni jak ktokolwiek chce im odebrać prawo do bycia biorcą  lub dawcą.
Wytrąceni z równowagi okolicznościami stają na straży gotowi oddać za swoje role życie, ale narzekają, pomstują, przeklinają swój los. Prawda jest taka, że każdy umościł się w swojej roli, osiadł, zapuścił korzenie i tak mu dobrze jest. Od czasu do czasu ponarzeka ale dalej robi swoje.
Dlaczego ?  Dlaczego tak bardzo przywiązujecie się do swoich ról, których już nie chcecie odgrywać w swoim życiu ?
Pomyślcie nad tym przez chwilę ! 
Zatrzymajcie się tu i odpowiedzcie sobie szczerze na pytanie, którą rolę ja odgrywam w życiu ?


Jak odpowiesz przejdź do dalszego czytania.

Miłość to również równowaga w dawaniu i braniu a rodzina jest jak szwajcarski zegarek.
 Składa się z elementów, które precyzyjnie do siebie pasują. Jeśli jeden element się psuje, reszta też szwankuję. Dlatego jest tak ważne aby w rodzinie panowała harmonia, wspólnota, wzajemne zrozumienie, wsparcie, dawanie i branie. Nikt nie może się czuć wykorzystywany, bo cała rodzina będzie chora.
W rodzinie musicie nauczyć się przejmowania swoich ról, raz jesteś kucharzem, raz sprzątaczką, raz matką, raz ojcem. Wszystkie role w rodzinie musisz znać. Jeśli któreś z was ma słabszy czas ten drugi musi przejąć jego rolę. Dawaj i bierz równocześnie. Nie narzekaj ,że on nie wypełnia swojej roli ---- Jakiej roli? O czym mówisz ?
Jeśli uważasz ,że nie wypełnia swojej roli, którą mu przeznaczyłeś to się sam za nią zabierz a zobaczysz natychmiastowe efekty. Twój partner natychmiast przejmie Twoje role ---  tak to działa, daj coś z siebie, daj z siebie więcej a więcej z siebie da Twój partner.
Będziesz zaskoczony.

Jeśli określiłeś się jako dawca teraz czekaj aż dostaniesz !!!!!!!!
Jeśli jako biorca , daj a będziesz miał więcej miłości od innych .
I tak na zmianę jak koło fortuny, raz na dole raz na górze. To jest najprostszy sposób uzdrowienia rodziny, związków przyjacielskich, związków międzyludzkich.

RÓWNOWAGA W DAWANIU I BRANIU
DAWAJ I PRZYJMUJ W MIŁOŚCI.
 

No dobrze ale jeśli w rodzinie nie ma chęci do współpracy to co wtedy?

Nikt na siłę nie przywiązał Cię do danych okoliczności. Pamiętaj w życiu szukaj harmonii i bądź tylko tam, gdzie czujesz, że to jest dla ciebie ok.
Wyjdź z roli jedynie dawcy lub jedynie biorcy. Wychodząc z tych ról wszystko się może zdarzyć. Pamiętaj jednak,że idziesz w kierunku symbiozy i to jest najważniejsze.
Aby napłynęło coś nowego musi stare odejść. Sam decyduj.


Rozumiem, że jak dokonam słusznego wyboru to  BOMBA MIŁOŚCI JEST MOJA.