KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

piątek, 5 sierpnia 2016

Terapia " PRZYSZYJ GUZIK".

ODKRYWAMY SIEBIE NA NOWO……….
Od połowy sierpnia ruszamy pełną parą z nową terapią!
Nie lubimy zbyt długo być w jednym miejscu. Nasz rozwój generuje również rozwój naszych narzędzi pracy nad sobą. Tym razem będzie to narzędzie poznawcze, służące do odzyskiwania potencjałów utraconych w trakcie życia. Nie robimy tam oczyszczania, nie stwarzamy nowych przestrzeni. Jesteśmy tylko i wyłącznie skoncentrowani na pracy z umysłem i za jego pomocą właśnie,poruszając się na linii życia, wykraczając poza czas liniowy, odzyskujemy to co nasze a utracone w trakcie doświadczania świata.
Terapia polega na swobodnym poruszaniu się po linii czasu życia, przechodzeniu w umyśle do różnych jego punktów, w których zostawiliśmy talenty, potencjały i energie potrzebne do samorealizowania siebie. Odzyskujemy je symbolicznie przyszywając guzik do symbolicznego płaszcza życia. Dlatego terapia nosi prostą nazwę „PRZYSZYJ GUZIK”.
Proces terapeutyczny odbywa się w zmienionym stanie świadomości, osiągniętym dzięki technice, która jest prosta do stosowania dla każdego. Jaka to technika? Na pewno bezpieczna i naturalna.
Każdy z państwa, który się zapisze na naszą nowatorską metodę pracy, będzie sam wprowadzał się w inny stan świadomości. Będzie samodzielnie przestawiał swoje fale mózgowe na inne, dające lepszy wgląd w siebie i swoje życie. Jak? Dowiecie się Państwo już na terapii.
Osoby, którym pokazaliśmy prototyp metodyki pracy były zachwycone, my zresztą też.
Praca jest prosta, przyjemna i jednocześnie odczuwa się natychmiastowy przypływ energii oraz sił witalnych. Kiedy odzyskamy to co było naszym potencjałem zaczynamy inaczej myśleć, inaczej widzieć i nasza energia zmienia pole doświadczeń na nowe. Stajemy się bardziej młodzi, prężni, świetliści, optymistyczni, twórczy i działający. Chce nam się przeżywać życie i nadrobić stracony czas. To co zajmowało nam wiele miesięcy czy lat, po terapii „Przyszyj guzik” wydarza się w przyspieszonym tempie.
Niebawem będzie dostępna nasza nowa strona internetowa. Właśnie ją kończymy i ogromnie cieszymy się całym procesem przygotowawczym.Do nowej metodyki pracy, daliśmy całych siebie, swój twórczy talent,j zmysł jasnowidzenia, empatię, miłość do pracy z ludźmi i wiele, wiele potencjałów, które sami odzyskaliśmy w trakcie praktykowania tego wspaniałego narzędzia jakim jest „Przyszyj guzik”. Jesteśmy na „haju” ……oczekiwania, aż będziemy mogli dzielić się z Państwem, tym co stworzyliśmy.
Metoda będzie dostępna na każdą kieszeń. Tak ułożyliśmy plan cenowy, aby każdy mógł z niej skorzystać, niezależnie od stanu portfela.
Mamy przewidzianą terapię grupową ale i zajęcia indywidualne prowadzone przez skypa. Dla każdego to co lubi i preferuje.
Dla osób po naszych kursach znaczne zniżki cenowe.

Już wkrótce zaczynamy!
Ps. Dla ciekawych już dziś……. tu możesz zasięgnąć informacji: 722-37-44-55 lub biedronka2406@gmail.com