KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

sobota, 25 sierpnia 2012

Energetyzowania jedzenia i picia.


 Duchowy : Å›wieży chleb kopii nadal koncepcja życiaJaki jest sens przeprogramowywać  strukturę energetyczną pożywienia?
Nie można zjeść takiego jakie jest, prosto z drzewa , z piekarni z garnka lub z pod cudzych  lub własnych rąk?
Owszem można i często jest to nawet wskazane ale.........
Co mam na myśli pisząc to ALE :
Po pierwsze, wszystko jest energią i wibruje tworząc częstotliwość , która jest korzystna dla naszego ciała lub nie.
Nawet owoce i warzywa mają swój  potencjał energetyczny , który może być niższy niż nasza wibracja.
Taki pokarm będzie powodował obniżenie  sprawności komórek naszego ciała.
Różnica potencjałów w fizyce powoduje natychmiastową reakcję ich wyrównania .
Jeśli jemy pokarm o niższym potencjale od własnego następuje zjawisko obniżania naszego  aby doszło do równowagi. Jaki ma to sens? Przecież spożywamy pokarm dla energetyzowania ciała a nie odbierania mu zasobów. Właśnie!!!
Po drugie osoby, które mają styczność z pożywieniem: rolnicy, hurtownicy, przetwórcy, magazynierzy,  sprzedawcy mają energetyczny wpływ na jego wartość. W zależności od tego jakie zostawili na nim emanacje myśli, jakie uczucia im towarzyszyły w trakcie stykania się z nim, jakie rozmowy toczyli w trakcie sortowania np. owoców. To wszystko jest zapisane w strukturze energetycznej jedzenia.
W świetle powyższego jasne staje się znaczenie np. modlitwy przed posiłkiem - oczywiście nie takiej klepanej byle jak z pamięci, ale takiej odmawianej własnymi słowami z sercem. Jedzenie przeszło przecież różne koleje losu, nim trafiło na nasz stół i jego pole może być zdezorganizowane, chaotyczne, a przynajmniej nie dostosowane wibracyjnie do naszego. Takie duchowe nastawienie, świadome jedzenie jak i przygotowywanie posiłków ma więc duże znaczenie, dostraja wibracje pokarmu do naszych własnych i powoduje, że wraz z jego odżywczymi składnikami wnikają w nas pozytywne wibracje. Natomiast wszelkiego rodzaju kłótnie, zawistne myśli, włączanie telewizora, z którego nadawane są negatywne obrazy podczas przygotowywania i jedzenia posiłków sprawia, że dosłownie zjadamy wibrującą w nich negatywną energię.
Także kochani przeprogramowanie posiłków ma sens . Znalazł na to dowód japoński naukowiec Maseru Emoto.


ODKRYCIE MASERU EMOTO

Przed kilku laty japończyk Maseru Emoto w wyniku swoich eksperymentów odkrył, że woda reaguje na nasze myśli i słowa oraz że potrafi je odzwierciedlić. Zależnie od tego, jakie wysyłano słowa w kierunku kropli wody, jej kryształki po zamrożeniu ukształtowały się w zupełnie różne formy krystaliczne.
Masaru Emoto urodził się w 1943 roku w Jokohamie. Ukończył kierunek stosunków międzynarodowych na Wydziale Nauk Ścisłych i Humanistycznych Uniwersytetu Jokohama.
W październiku 1992 roku otrzymał tytuł i licencję doktora medycyny alternatywnej w Open International University.Obecnie prowadzi badania wody znajdującej się w ludzkim ciele, wody w środowisku człowieka, wody na powierzchni Ziemi.
Masaru jako pierwszemu udało się doświadczalnie potwierdzić możliwość energetyzowania tzw. "materii nieożywionej" za pomocą naszych myśli. Wszystko jest wibracją, energia jest wibracją. Czym jest wibracja? Wibracja jest życiem. Tak twierdzi japoński badacz. To twierdzenie popiera powtarzalnymi doświadczeniami, związanymi ze sposobem krystalizacji próbek wody. Wykonał on szereg eksperymentów, które przeprowadzał wraz ze swoim zespołem badawczym. Rezultaty jego doświadczeń są zdumiewające, wręcz niewiarygodne. Próbki wody poddane wcześniej pozytywnym słowom czy myślą krystalizują zdecydowanie inaczej (wykazują niezwykłe piękno form) od tych, które poddane zostały myśleniu negatywnemu (są po prostu brzydkie). Wielkim osiągnięciem badacza jest to, że znalazł stosunkowo prosty sposób na wykazanie poprzez wizualizację, że woda magazynuje informacje. Wizualizację uzyskał poprzez zamrożenie próbki wody w temperaturze -5 stopni C. Tak skrystalizowaną wodę należy obejrzeć pod mikroskopem powiększającym co najmniej 400-krotnie.Destylowana woda

Miłość i Wdzięczność

Przez Ciebie choruję.
Ja Ciebie zabiję.

Dziękuję

Adolf Hitler

Matka Teresa

Woda przed modlitwą

i po specyficznej modlitwie.
Wykorzystałam fragmenty  artykułu ze strony internetowej http://darmowa-energia.eko.org.pl/pliki/duch/maseruemoto.html

Kochani codziennie wnosząc zakupy do domu oczyszczam je i energetyzuję modlitwą , bądź intencją aby były dla mnie i mojej rodziny odżywcze i wspierające.
Zdarza się, że kiedy źle się czuję mąż energetyzuje mi wodę z intencją uzdrowienia i piję ją jako lekarstwo. Kochani miłość i pozytywna energia działa cuda. Może uzdrowić nie tylko nasze ciało ale i duszę.
Przygotowujmy nasze posiłki z miłością i pozytywnym nastawieniem do życia już to może spowodować przemianę struktury energetycznej bez modlitwy lub błogosławieństwa. 

TYLKO MIŁOŚĆ MOŻE CIĘ UZDROWIĆ :))))))))))