KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

piątek, 13 maja 2011

POZIOMY PRZESTRZENI ŻYCIOWYCH.

 Przekaz z dnia 11-05-20011 r.


Przestrzenie życiowe to zbiór wszelkich możliwości do wykorzystania w obrębie danej energetyki.
Przyrównajmy je do szuflad, w których masz różne ubrania do założenia na stosowne okazje. Weźmy np. szufladę z bielizną.To ubranie  możesz wykorzystać tylko w konkretnych sytuacjach. Zakładasz bieliznę pod ubranie, w sytuacjach intymnych, jesteś w niej wieczorem przed pójściem spać. Masz pewien obszar, w którym możesz poruszać się za pomocą atrybutów zawartych w danej przestrzeni. Jeśli ruszysz w bieliźnie na świat zewnętrzny np. do pracy, wiele nie zdziałasz, chyba, że jest to praca w nocnym klubie. Rozumiesz jak to działa? Tu są pewne ułatwienia ale i ograniczenia związane z dana energetyką przestrzeni życiowej.
Czy wyobrażasz sobie specjalistę od spraw prawidłowego żywienia, który daje wykład w bieliźnie?
Czy ktoś z taką energią będzie wiarygodny, ba czy będzie miał w ogóle audytorium? No nie bo ta energia, którą prezentuje jest nie kompatybilna z tym co głosi. Albo musi zmienić temat wykładów albo zmienić wibracje na takie, które będą go wspierać w jego projekcie. Jednym słowem musi zmienić szufladę na taką gdzie będzie miał do dyspozycji atrybuty potrzebne dobremu mówcy a nie tylko bieliznę.
Często ludzie  dziwią się tracąc pracę, znajomości, partnera życiowego.
Zadają pytanie: dlaczego właśnie mnie to spotkało? Ano właśnie dlatego, że wyszedłeś człowieku z pewnej szuflady, gdzie te rzeczy mogły funkcjonować. Byłeś z tym kompatybilny a teraz jesteś już niewidoczny dla tej energii. To się nazywa rozwój, inaczej- zmiana przestrzeni życiowej.

- Czy jest ograniczona ilość takich przestrzeni życiowych?

Za nim odpowiem na to pytanie chciałbym jeszcze powiedzieć kilka słów na temat tych szuflad - jeśli pozwolisz. Twoja przestrzeń życiowa w takiej szufladzie ma określone parametry, sposoby funkcjonowania, specyficzne myślenie, spostrzeganie rzeczywistości, formy reagowania na świat.
 I tak np. w pierwszej przestrzeni życiowej jest zawarta walka (  mocno funkcjonuje tzw. gadzi mózg), załatwianie spraw z poziomu instynktu i chęci przetrwania. Tu zawsze jest jakiś wróg, przeciwnik, rozdzielenie, konieczność walki ( o swój teren, swój dom, swoje prawa, swoją kobietę, swojego mężczyznę itd.). Jednym słowem  masz do dyspozycji atrybuty wojownika w słusznej czy niesłusznej sprawie- tu oceny nie ma są tylko energie i przestrzeń do wykorzystania .
Jeśli jesteś w pierwszej przestrzeni życiowej ciągle walczysz. Twoje pole widzenia jest zawężone. Będziesz tu zwracał uwagę na niesprawiedliwość, na wojny, na wiece, przeciwstawiał się, był rebeliantem, dokonywał oceny co jest dobre co złe.  Będziesz ciągle widział my i oni.
Ani to dobre ani to złe, tu tak po prostu jest. Chcesz być w tej szufladzie to bądź i rób swoje. Realizuj się tak jak pozwala Ci na to przestrzeń i zbieraj doświadczenia.
Wracając do ilości przestrzeni życiowych to jest ich o wiele więcej niż Ci się może wydawać i będzie ich jeszcze więcej wraz ze wzrostem energii Ziemi. Wyższe wibracje będą tworzyły możliwość tworzenia innych, nowych przestrzeni życiowych.

- Druga przestrzeń życiowa, co tu mamy do dyspozycji?

Tu macie do dyspozycji relacje z ludźmi oparte na zależności. Zależysz od innych a inni zależą od ciebie. Tak jest postrzegana ta rzeczywistość.Tu są działania w grupach,  układach,  klikach oparte o porządek publiczny, święte prawa kościelne i wszelkie reguły. Ważne są wszelkie wzorce, stereotypy, dobre wychowanie, dogmaty, które mają ułatwić dobre współżycie między ludźmi. Każdy zna swoje role. Tu masz do dyspozycji
wszelkie stowarzyszenia, partie, fundacje, unie, itp. twory nie wyłączając kościelnych, jednym słowem wszelkie struktury i hierarchie. Znów powtarzam ani to dobre ani złe. Tu jest taka rzeczywistość i tu się możesz realizować. W tej przestrzeni są najważniejsze zależności.

- To jest bardzo ciekawe, nigdy nie myślałam o tym w ten sposób. A co będzie jeśli ktoś z tych zależności wyrósł? Jaka jest następna szuflada z rzeczywistością?

To jest już trzecia przestrzeń życiowa  i charakteryzuje się działaniami w pojedynkę. Tu odkrywa się swoją indywidualność, szuka spokoju, odizolowania, nowego widzenia siebie. W tej przestrzeni robisz co chcesz i jak chcesz, nie licząc się z innymi. Tę szufladę nazywam wielką lekcją indywidualizmu.
Tu jest trudno utrzymać relacje oparte na zależnościach. Tu właściwie te relacje się rozpadają. wszystko co nie daje nam wolności rozpada się.Trudna szuflada - olbrzymi przełom- indywidualność, wolność, nieskrępowanie. W tej przestrzeni najczęściej tracisz zainteresowanie pracą, stajesz się niewidoczny dla tej wibracji. Siedzisz w domu, rozmyślasz, żyjesz z oszczędności lub z dorywczych prac i zastanawiasz się co dalej.
W tej przestrzeni masz potrzebę poznać siebie, zaprzyjaźnić się ze sobą i odkryć odpowiedź na pytanie co ja tu w ogóle robię? Tu szukasz kontaktu ze swoim pierwotnym Ja, przyrodą, cisza i spokojem.
Tu nie masz wrogów na zewnątrz, tu musisz uporać się ze sobą. Tu masz narzędzia pracy nad własną istotą.

Czwarta przestrzeń życiowa.

To szuflada, gdzie wracasz do ludzi na nowych zasadach. Tu wiesz, że jesteś częścią całości. Nie ma podziałów, wrogów, oceny na dobre i złe.  Jest czysta informacja, wiedza i mądrość uniwersalna.
Tu patrzysz na życie bez emocji, ze stoickim spokojem. Masz pokój i spokój w środku i na zewnątrz.Jest to  etap życia z poziomu otwartego serca. Doświadczasz po raz pierwszy kreacji. Osiągasz moc stwórcy i spokojnego życia i bycia. To świat harmonii i niezmąconego spokoju. Tu masz takie atrybuty jak: wolność , twórczość i niezmąconą wiarę w to, że możesz stworzyć wszystko.W tej przestrzeni sam decydujesz co do ciebie przychodzi. Mówisz tak tylko tym doświadczeniom, które niosą ogromną radość twojej istocie.

- A dalej?

Dalej będzie później. Delektuj się tym co już wiesz.