KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

poniedziałek, 16 maja 2011

PRZECHODZENIE Z NIŻSZYCH DO WYŻSZYCH STANÓW WIBRACYJNYCH.

Przekaz z 13-05-2011 r.


To nie jest prosty proces.Jest to droga, na której czeka mnóstwo niepokojów, chaosu , dezorientacji i nowych wyzwań.
Trzeba się trzymać celu aby to przetrwać i nauczyć się różnym rzeczom mówić " NIE" bez względu na cenę.
Cenę wytycza umysł, odnosi, porównuje, deliberuje. Serce wie, że trzeba kroczyć wprost do celu nie oglądając się na trupy przeszłości.
Odrywanie się od poziomu wibracyjnego, który już jest z nami niekompatybilny jest dość przykry. Towarzyszą temu lęki powstałe w wyniku braku zrozumienia procesu wzrastania a nawet jeśli niektórzy z was rozumieją jest to również trudne. Jeśli ktoś mówi, że jest inaczej , otacza się iluzją a nie prawdą.
Każdy następny etap pójścia wyżej jest tak samo szokujący, ponieważ na każdym etapie będzie wam się wydawać, że to już koniec, cel został osiągnięty. Muszę wam jednak powiedzieć,że wzrastanie się nigdy nie kończy, kto już zaczął ten proces niech się przyzwyczai i zaakceptuje życie pielgrzyma. Im szybciej to uczyni tym łatwiej będzie mu przechodzić do innych wibracji.
Zatrzymywanie się na dłużej w rzeczywistości, która do was już nie pasuje to jakby rozrywać waszą duszę od środka, uśmiercać was kawałek po kawałku. Możecie czuć jakby was rozpierało a tęsknota za czymś nieopisanym  przytłaczała - to znak ,że trzeba ruszać w drogę. Teraz wiele osób jest właśnie w tym stanie.Traci dotychczasowe życie, pracę, partnerów , znajomych, całą płaszczyznę dotychczasowego życia.
Pytasz jak możesz pomóc innym w przekraczaniu własnych ograniczeń jeśli sama czujesz się nie dość komfortowo? Po prostu mów prawdę, że to jest wzrastanie, że będzie bolało ciało, dusza, wszystko. Zmiany są w tej chwili rewolucyjne. Mnóstwo ludzi ulega przebudzeniu bardzo gwałtownie. Są mocno zdezorientowani, przerażeni. Wygląda to jak stado koni w popłochu. Potrzebna jest wiedza.
Mów prawdę o tym co sam przeszedłeś, przechodzisz i z czym się liczysz, że możesz doświadczać.
 Mało tego, następuje również proces odrywania waszych świadomości od tzw. świadomości zbiorowej u wszystkich ludzi, nie tylko u tych, którzy świadomie podjęli tę drogę. W związku z tym nastąpić może istne szaleństwo, zagubienie, dezorientacja na skale masową. Większość z was już wyczuwa tę energię wielkich niepokojów z tym związanych, bo już się rozpoczęło.
Olbrzymi skok kwantowy. Co się będzie działo trudno przewidzieć. To wszystko jest procesem twórczym, nieprzewidywalnym. Wielka pralka uruchomiła program turbo wirowanie a to oznacza, że wasze warunki życiowe mogą zmienić się z dnia na dzień. I na to bądźcie gotowi.
 Zachowajcie spokój, przepuszczajcie przez siebie wszystko co się wydarza bez oceny, analizy i dyskusji.
Wybierajcie  tylko to co przynosi ci rzeczywistą radość i co wibruje zgodnie z tobą.
Miejcie świadomość , że wszystko idzie zgodnie z planem- tylko tyle i aż tyle.