KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

sobota, 25 lutego 2012

PIĘKNI LUDZIE I ICH POTRZEBY.

I znów życie dostarczyło mi temat do napisania posta a właściwie piękne rozmowy przeprowadzone z pięknymi ludźmi.
Istoty nie z tego świata, nie z tej bajki, idealni choć reszta uważa ich za lekko mówiąc niedostosowanych.
Piękni ze swej natury i swej istoty. Pochodzą każdy skąd innąd ale żaden z Ziemi. Przybyli na tę planetę w tak ważnym dla nas wszystkich czasie aby wnosić inne wibracje niż tu na ziemi się znajdują. Atakowani, niezrozumiani, wrażliwi, empatyczni z poczuciem misji ratowania i dzielenia się wiedzą , która pochodzi z ich macierzystych zapisów. Nawet oni sami nie wiedzą kim są.
I znów Panie Boże mam szczęście , że do mnie trafiają choć na chwilę , choć na momencik. Ogrzewam się w ich świetle, wzruszam razem z nimi odkrywając prawdę o nich samych. Razem płaczemy, śmiejemy się , rozmawiamy o potrzebach, zamiarach i o cudzie odkrywania siebie.
Świetlni podróżnicy, bo tak ich nazywam, boją się przyznać , że posiadają swoje potrzeby. Wstydzą się tego , że oglądając zdjęcia chcieliby mieć np. taką kuchnię w swoim domu i opanowuje ich smutek bo domu własnego nie mają. Zajęci całe życie zajmowaniem się innymi, przecieraniem nowych ścieżek, szlaków, walką często z wiatrakami, zagubili się w świecie materialnym .
 BRAK SZACUNKU OTOCZENIA DO ICH DZIAŁAŃ  SPOWODOWAŁO, ŻE ONI SAMI UWIERZYLI,ŻE ICH PRACA JEST NIC NIE WARTA. W WIĘKSZOŚCI PRACUJĄ CHARYTATYWNIE LUB ZA PRZYSŁOWIOWĄ ZŁOTÓWKĘ.
 A przecież oni mają swoje potrzeby, chcą mieć dom z gliny, w którym palą się świece, chcą mieć własną kuchnię, w której by robili przepyszne surowe potrawy i dzielili się przepisami z całym światem.
Chcą podróżować aby nieść dobrą nowinę dalej, rozsiewać swoje wibracje po całym globie. Chcą doświadczać szczęścia, dobrego bytu, zachwytu, cudu życia. Nowych smaków, zapachów, robienia sobie i innym prezentów. Chcą przestać się martwić o rachunki, emeryturę i takie tam socjalne rzeczy, do których najczęściej nie mają głowy. Chcą godnie żyć tak jak godnie żyją na swoich macierzystych planetach.
Ich praca tam skąd pochodzą jest bardzo szanowana. Są tam cenionymi uzdrowicielami, nauczycielami poszerzania świadomości,  wynalazcami nowych technologii, sztukmistrzami, poetami, twórcami instrumentów i wiele innych .
Tu spotykają się z oportunizmem we wszystkim co chcą wnieść.
Kochani to już koniec, czasy się zmieniają i namawiam was serdecznie abyście pokochali swoje NIEZWYKŁE, POWTARZAM NIEZWYKŁE TALENTY I BRALI ZA NIE ODPOWIEDNIE WYNAGRODZENIE.
Kochani musicie uwierzyć w to , że gdyby nie wy stalibyśmy w miejscu jeszcze lata świetlne.
To dzięki wam ruszamy do przodu jako gatunek, jako ludzie ewolucyjni i chociażby dlatego należy się wam godne życie abyście spokojnie, wolni od ekonomicznego stresu dalej robili swoje albo jeszcze więcej poprzez brak zmartwień.
Namawiam was kochani do tego abyście uwierzyli, że posiadanie domu na  własność to nic złego, że branie dużych pieniędzy za wasze dary dla nas to nic złego.
Nie musicie już pracować ponad swoje siły aby zarobić na chleb i to w pracach, które do was nie pasują. Możecie od dziś godnie żyć z tego po co tu przyszliście.
Może jeszcze o tym nie wiecie ale na Ziemię napływa nowa energia, która samoistnie będzie w was kasować zahamowania, blokady, które uniemożliwiały wam rozwinięcie skrzydeł w 100%.
Na razie jeszcze przed wami przeanalizowanie , czasem bolesne waszego miejsca w tym świecie i gwarantuję wam , że w przeciągu 6 miesięcy zaczniecie wreszcie obdarzać siebie szacunkiem. Jeśli wy będziecie siebie szanować inni nie będą mieli wyjścia, czym wibrujesz tak odbiera cię świat --- stara prawda.
Trzymam kciuki za wszystkich ŚWIETLNYCH PODRÓŻNIKÓW i dziękuję wam ,że obdarzacie mnie  zaufaniem. To wielki dla mnie zaszczyt, że pojawiacie się w moim życiu ale jak to mówią nie ma przypadków.