KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

piątek, 7 października 2011

WIDZENIE GEOMETRYCZNE- WIELOWYMIAROWE.

Przekaz z września.


Przechodzimy z widzenia płaskiego, jednowymiarowego na widzenie geometryczne, wielowymiarowe przenikające wiele płaszczyzn jednocześnie.To bardzo ciekawy proces transformacji naszego zmysłu postrzegania i do tego bezboleśnie przez niego przejdziemy. Zmieni się budowa oka oraz budowa struktur mózgowych, które muszą się dopasować do nowych pasm postrzegania wielowymiarowego. Będzie to postrzeganie ponad trzecią gęstością, a więc będzie wiązało się z widzeniem tego czego nie widać było do tej pory w wymiarach energii subtelnych tzn. będziemy widzieć ponad podziałami płaszczyzn.
Co to znaczy? Np. patrząc na człowieka będziemy widzieli jego wnętrze, dalej przestrzeń za nim i dalej i dalej i dalej. Jednocześnie będziemy widzieć bliskie i dalekie ponad materią, bez ograniczeń.
Teraz człowiek widzi płaski obraz patrząc np. na człowieka widzi tylko jego warstwę zewnętrzną.  Jasnowidzenie u niektórych daje ogląd co jest w środku ale to nie chodzi o widzenie mózgiem, chodzi o widzenie podobne do jasnowidzenia ale narządem wzroku. To będzie wspaniałe doświadczenie. Właśnie jesteśmy do nich przygotowywani.
Pierwsze symptomy takiego widzenia to kropki, kreski, figury geometryczne, różne kolory, bańki mydlane na horyzoncie.
Widoczna np. będzie zawartość w szufladzie bez jej wysuwania. Najpierw będzie się wydawało, że się domyślacie co jest w szufladzie bardziej niż widzicie. Potem jak ten zmysł się udoskonali będziecie mieli pewność, że widzicie to co widzicie.
Telepatia, o której mówiliśmy przy okazji czasu liniowego powoli się rozwija. Na razie jest znikoma ale proces trwa. Struktury mózgowe do tego zmysłu są przygotowywane i mniej więcej do końca roku proces przebudowy struktór mózgowych w tym aspekcie powinien się zakończyć.
Jasno- słyszenie i jasno-wiedzenie- tu nie ma jeszcze żadnych informacji odnośnie jak to będzie przebiegać na skalę masową. Jeszcze za wcześnie o tym rozpowiadać. Trzeba poczekać na inne wydarzenia.