KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

środa, 21 września 2011

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM OGÓLNOSWIATOWYCH REBELII. Wybory mogą być zawieszone.

Na świecie niezła zawierucha a ja w wygodnym dresiku, mięciutkim, milutkim siedzę sobie na kanapie i popijam smakowitą herbatkę z cytryną i chcę z wami pogadać.
Słuchajcie, świat wywraca się do góry nogami ale to nie oznacza, że pójdzie na dno. Tak jak we wcześniejszych przepowiedniach pisałam, wielkie porządki trwają i tylko to co ciemne upada a ludzie o otwartym sercu, przy wsparciu energii ze światła mają wreszcie szansę na lepsze, pełniejsze życie.
To nic, że wszystko posypie się w pył. To nas nie będzie dotyczyć.
Państwa, firmy korporacyjne, systemy społeczne, bankowe będą się walić jak domki z kart a my będziemy się budować. Pamiętajmy o tym.
Siedzę sobie z herbatką, jej przyjemny aromat rozchodzi sie po całym domu a ja myśle i myślę, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Nawet  wizja, która chodzi za mną od kilku tygodni, że wybory w Polsce mogą być zawieszone ze względu na wewnętrzną dysharmonię w kraju, cokolwiek to nie oznacza, nie przeraża mnie a właściwie cieszy.
To, że Polska jak jasnowidz Jackowski napisał, jest na skraju bankructwa też mnie nie rusza, choć to samo czuję.
Państwo może tonie ale nie ludzie. My będziemy wreszcie żyć uczciwie, godnie. Państwo jedynie do czego doprowadziło to na skraj przepaści godności człowieka.
Dość, dość i jeszcze raz dość. Niech się sypie, rozpada i obraca w niwecz to co nam zafundowali przez tyle tysięcy lat.
Popijam herbatkę i jestem w stanie uniesienia i wielkiej, wielkiej nadziei pomimo, że październik będzie miesiącem rebelii i ogólnoświatowych ruchów społecznych. Już nic ani nikt tego nie zatrzyma ani nie opóźni.
Wiele osób z przeciwnej strony barykady będzie przechodzić na stronę ludu, bez lęku przed utratą pracy. Czas ucisków społecznych i propagandowych właśnie w październiku będzie mieć swoją Wieżę Babel.
Nie straszcie nas terrorystami, nie wmawiajcie, że Polska w kryzysie dobrze się trzyma jak prawda jest zgoła inna. Polski już nie ma. Rozsprzedaliście nasz majątek ale ludzie są i odbudujemy się bez waszej pomocy i wbrew waszym przeszkodom. To koniec!!!!!
Bojkotujmy markety, banki, Unię Europejską. Weźmy czynny udział w przemianach , każdy na swój sposób.
A jeszcze jedno w listopadzie uruchomią wszelkie procedury podporządkowania , możliwy stan wyjątkowy, godziny policyjne. Przynajmniej wszystko na to wskazuje. Nie mogę mieć pewności, bo wszystko się zmienia w energetyce jak w kalejdoskopie. Dziś tak jutro inaczej.
Grudzień znów będzie należał do ludu. Ogromna przebudowa świadomości i światopoglądu. I jeszcze jedno, przestańcie zamulać się telewizją.
Spędzajcie czas w rodzinie, rozmawiajcie, dyskutujcie, projektujcie wasze życie i nie dajcie się wypchnąć z marzeń.
Spójrzcie otwartym okiem na co pozwalacie systemowi a na co już nie chcecie dawać zgody.
Rozmawiajcie o tym co się dzieje. Dyskusja otwiera oczy i uszy na inne punkty widzenia i prowokuje do analizy, syntezy i wyciągania wniosków.
To koniec końców i niech tak trwa.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam.