KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

wtorek, 30 sierpnia 2011

PRZEPOWIEDNIE DLA POLSKI I ŚWIATA NA NAJBLIŻSZY CZAS.

Dostałam dziś na maila zaproszenie do wizualizacji 
Ale ja uważam, że przełom już nastąpił. Szala dobra i zła została przechylona w kierunku światła.  
To nie przypadek ,że tyle kataklizmów na świecie wydarza się w jednym czasie. Zawieruchy społeczne, polityczne, gospodarcze to również realizacja wielkiego planu oczyszczania Ziemi z niskich wibracji. Przełom jest faktem. Pytanie co będzie dalej?
Jakie zmiany w najbliższym czasie nastąpią?
Gdzie już jest bezpiecznie?
Jakich miejsc unikać?
Kochani, w związku z tymi pytaniami poprosiłam o wizję. Przyszła, niespodziewanie, podczas spożywania śniadania. 
I to są bardzo dobre wieści. Zacznę od Polski.  
Do Polski napływa energia , która popchnie ludzi w kierunku ratowania rolnictwa ekologicznego. Rolnicy i nie tylko ( wiele osób z miasta tzw. mieszczuchów zajmie się rolnictwem). Polska pójdzie w kierunku kraju rolniczego. 
Nie będzie tu miejsca dla wielkiego przemysłu. Naszą siłą będzie produkcja żywności. Będziemy w niedługim czasie krajem samowystarczalnym jeśli chodzi o żywność. 
Dobra wiadomość dla miłośników zwierząt, wegetarian i wegan. Nareszcie, produkcja zwierząt hodowlanych  ulegnie zmniejszeniu. Na razie o jakieś 20% ale to zawsze ruch w dobrym kierunku. Potem wraz ze wzrostem napływania nowej częstotliwości energii, procent będzie wzrastał. Bądźmy wszyscy dobrej myśli.
Jeśli chodzi o kataklizmy na terenie Polski to zostaniemy oszczędzeni. Małe trzęsienia ziemi,lokalne podtopienia  mogą się zdarzyć ale wichury niszczące plony są już za nami. Rolnicy, którzy maja zniszczone plony będą zmuszeni do szukania nowych rozwiązań. Żaden teren nie został dotknięty kataklizmem przez przypadek. Każdy z nas dostaje szansę, również w ten drastyczny sposób na życie wypływające z serca a nie z rozumu. Jednym słowem zniszczone domy, plony to lekcja, którą mamy odrobić w postaci nowych posunięć życiowych. To co będzie związane ze światłem i dobre dla ogółu będzie wspierane. To co ma ciemne podłoże - upadnie bez ostrzeżenia. 
Rozłam kościoła katolickiego jest już faktem. Wiele ciemnych spraw związanych z hierarchią kościelną opuści podzianie i wypłynie na wierzch. Sprawy związane z  majątkiem kościoła katolickiego wzbudzą wiele kontrowersji i zaczną się procesy sądowe z  na skalę masową . Nie zostało mi pokazane z jakimi tematami będzie to związane. Czekajmy cierpliwie już niedługo będziemy wszystko wiedzieć. Afera za aferą .
Nadchodzi czas jawności , klarowności i prawdy. 
Ustawa GMO, też ma swoje drugie dno. Nie dajmy się zwieść chwilowym jej zatrzymaniem. Dowiemy się niebawem , kto i co za tym wszystkim stoi i jakie są rzeczywiste skutki zdrowotne modyfikowanej żywności. Wystarczy spojrzeć na ciała Amerykanów i będzie wszystko jasne. Nie dajmy się wpuszczać w maliny ani usypiać naszej czujności.
Reszta przepowiedni jest aktualna we wcześniejszych wpisach--- szukajcie w archiwum PRZEPOWIEDNIE DLA POLSKI I DLA ŚWIATA.
Ameryka północna i południowa są niestabilne energetycznie, przechodzą gwałtowne zmiany. Będzie tu niebezpiecznie zarówno pod względem kataklizmów jak i ruchów społeczno-ekonomicznych. To rejony, gdzie wszystko się wali--- istna wieża Babel.
Azja,Nowa Zelandia , Australia- kataklizmy.
Kraje arabskie wielkie niepokoje społeczne, tam energia aż wrze.To miejsca niebezpieczne!
Europa, oprócz Anglii, Irlandii, Włoch i Hiszpanii bezpieczna, tu napływa już spokojna energia. Rosja jest w punkcie zero. 
Strefa euro do końca roku powinna upaść, giełdy zagrożone zamknięciem. Na nic się zda inwestowanie w złoto. Jeśli  ktoś ma nadzieje, że się wzbogaci będąc w systemie starych energii to jest w błędzie.
Teraz my, pracownicy światła mamy szansę na dostatnie życie , bo działamy w służbie drugiego człowieka. Wszystko co niszczyło wolność, niezależność, prawo do własnych wyborów upada. Każdy aparat ucisku, kontroli nie ma racji bytu. To koniec, możemy zacząć świętować. Rekiny się same zjadają, nie mieszajmy się w to. Róbmy swoje i zaczynajmy korzystać z napływających, wspierających energii. Budujmy nowy świat ten stary sam się unicestwia. Trzymajmy się z daleka od dramatów. Nie ma czasu na na rozpamiętywanie przeszłości ani naszego miejsca w nim.
Kochani teraz jest nasz czas.
  Dlatego proszę was utrzymujcie wysokie wibracje. Oczyszczajcie wasze wszystkie pola metodami, które znacie. Trzymajcie się z daleka od zgiełku, hałasu i tłumów. Każdą wolną chwilę spędzajcie na łonie natury wśród dźwięków przyrody. Dobierajcie starannie ludzi, którymi się otaczacie. Szukajcie podobnych sobie, z którymi  dobrze się czujecie a relacje z nimi są dla was budujące. Omijajcie krytyków,malkontentów, sceptyków szerokim łukiem.
Zaprzestańcie jedzenia produktów zwierzęcych. 
Śmiejcie się, cieszcie, róbcie przyjemne dla siebie rzeczy.
Wychodźcie ze starego systemu krok po kroku. Odwaga i pewność działań niech staną się naszą dewizą.
Pozdrawiam.