KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

sobota, 4 czerwca 2011

ENERGIE MĘSKIE ODCHODZĄ DO LAMUSA.

Przekaz z dnia 04-05- 2011 r.-Co to znaczy, że energie męskie odchodzą do lamusa?

Od tysięcy lat wasz świat opierał się na dominacji i kreacji wypaczonych energii męskich. One były wzmacniane , zasilane,propagowane, hołubione zarówno z kosmosu jak i w waszych matrycach DNA, gdzie  zostały wpisane kody oraz zaprogramowanie aby tego stanu rzeczy nie zmieniać.

- Czemu to miało służyć?

Utrzymywaniu niskich wibracji walki, okrucieństwa, współzawodnictwa, hierarchii, kastowości, dogmatów , logiki, gadziego umysłu, rozdzielenia, zniewolenia, zagłuszenia wręcz zniszczenia pierwiastka kobiecego w waszym świecie.

- Dlaczego taki był plan ?

To skomplikowane i nie do wyjaśnienia na obecny wasz stan świadomości. Nie będzie zrozumienia tego co się wydarzyło, więc skupmy się na tym co nowego dostaniecie w zamian. Jakie możliwości, jakie nurty energetyczne zostaną wam dane na miejsce starych. Zawsze tak jest kosmos nie lubi pustki. To chyba Twoje ulubione powiedzenie?

- Tak, tak bardzo lubię je cytować. To pomaga mi przetrwać kolejne etapy wzniesienia.

Kiedyś kobiety i mężczyźni byli rozdzieleni. Żyli obok siebie ale we wrogich, przeciwstawnych obozach. Była walka między tymi dwoma energiami. To było celowe aby zagłuszyć, stłumić, wyeliminować istotę kobiecości (intuicja, twórczość, wyższe uczucia, empatia, opieka, bezinteresowność). Wkodowane mieliście matryce walki między płciami, wzajemną nienawiść, konkurencję. Zasilanie tych matryc właśnie zostało odłączone.

-Co to spowoduję?

Na razie kompletną dezorientację, brak rozpoznania, mętlik, rozpad wielu relacji między ludźmi.
To będzie okres krótkiego nasilenia dogmatów i fałszywych  wzorców męskich.
Za nim upadną uaktywnią się ze wzmożoną siłą. Będzie to ciężki okres dla kobiet. Wszystko co odchodzi staje się nabrzmiałe jak ropień, bolesne dopóki nie pęknie i rana się nie oczyści.
Męskie wzorce zachowań będą karykaturalnie widoczne, wzmożone, podwojone aby uzmysłowić wam ich absurd i niszczycielską moc. Kobiety będą zdezorientowane, zaczną przechwytywać męskie wzorce aby się jakoś odnaleźć w tej sytuacji co pogłębi  chaos.
Po ich upadku ( męskich wzorców) kobiety i mężczyźni staną ze sobą na równych płaszczyznach.Staną się partnerami.
Energie męskie to nie to co wam wmówiono. Napłynie absolutnie nowa jakość zrozumienia, mądrości i wiedzy na temat energii mężczyzny i jego roli w Nowym Świecie.

- Jaka będzie ich nowa rola?

Przede wszystkim wpuszczą kobiety do swojego życia jako błogosławieństwo a nie jako obowiązek i przeszkodę do udanego życia.
Będą doceniać ich energię, kąpać się w niej i wspierać.To spowoduje paradoksalnie ich wzrost możliwości twórczych. Będą się odżywiać energią kobiet, która będzie ich wspierać, motywować i uzdrawiać.
Przez przyjęcie do siebie matrycy kobiecej energii powstanie " Nowy mężczyzna " i " Nowa Kobieta"- szczęśliwa, spełniona, doceniona i ważna.
Nadchodzi czas, kiedy mężczyzna zaprosi kobietę do swojego życia i razem ramię w ramię będą podążać w kierunku światła.Kończy się świat podziałów , zaczyna się świat współpracy, współtworzenia, współistnienia i współdziałania.
Taki świat daje szansę dla nowo narodzonych dzieci na wzrastanie w energii prawdziwej miłości i kochania ich od samego początku ich istnienia.
Zmiana matryc zarówno u mężczyzn jak i u kobiet będzie miała miejsce również na poziomach fizycznych. Musi dojść do przetransformowania DNA na poziomie cielesnym. To może być bolesny proces, bo matryce są zawarte w układzie hormonalnym i rozrodczym.
Najpierw po odłączeniu zasilania energii męskich z kosmosu nastąpi chaos w waszych ciałach, kompletna dezorientacja a potem nowy porządek.

-Do czego będzie można przyrównać energię męską nowej generacji?

Np. do tęczy. To co czujesz patrząc na tęczę, będziesz czuła patrząc na mężczyznę. Będzie wibrował taką energią i wzbudzał w tobie takie emocje i uczucia jak w tej chwili tęcza.

- To piękne, nie mogę się doczekać. Na razie patrząc na mężczyzn czuję głównie niepokój.Źródło zdjęcia :
http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/2741_2003-1232.JPG