KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

środa, 15 czerwca 2011

JESTEŚMY NA SKRAJU ROZLEGŁYCH NOWYCH GRANIC.

 Przekaz od wspaniałej Mikary- dziecka indygo z dnia 09-05-2011 r. 
Przetłumaczyła nasza kochana Ania.
 
Jesteśmy na skraju rozległych nowych granic! Zmiana jest na pewno w powietrzu. Przygotuj się na drogę 
transformacji , bo Czerwiec to początek szybko poruszających się, silnych drgań energii napływających na naszą planetę. Będziesz doświadczać uwalniania energii, inicjacji energii,  nowych ekscytujących wybuchów twórczych i lepszego połączenia z twoja wrodzoną prawdą.
I tak szybka energia przyspieszy, czerwiec dosłownie przeleci.
Wiele rzeczy, które chciałeś stworzyć wyda teraz owoce(zdarzy się). Mam wizję - drzwi są szeroko otwarte. Twoje pukanie do drzwi Wszechswiata teraz przyniesie rezultaty a dodatkowo pojawi się kilka niespodzianek na twojej drodze!
Zintensyfikowane energie będą pobudzać/zachęcać kreatywność. To jest czas aby się skupić na tym co chcesz i wysłać swe prośby/modlitwy do Wszechświata. Napływ energii powoduje twórczy wybuch, który wydaje się być "załadowany" do naszej świadomości. Widzę również, że telepatyczne kanały otwierają się jeszcze bardziej w tym miesiącu, więc zwracaj uwagę na swoje myśli.
Transmisja energii, które wyczuwam są z innego świata, co oznacza, że ​​czuję je przychodzące z innych planet i galaktyk. Widzę, że wielu ludzi tu na Ziemi doświadcza harmonizowań energetycznych, dzięki którym ich komórki gwiezdnej pamięci  i DNA obudzą się. Większość z tych harmonizowań będzie miało miejsce w czasie snu.
Intensywne, żywe, a nawet dziwne sny będą częste , jak i astralne podróże. Widzę również Ziemie otrzymująca energię harmonizującą/dostrajającą czasem w formie kręgów zbożowych. I nie zdziwiłbym się, gdyby kilka kręgów pojawiło się w następnym miesiącu lub dwóch, zwłaszcza w lipcu.
Energie te są piękne i uzdrawiające. Inne galaktyki i gwiezdne istoty chcą pomóc nam rozwijać się i wznieść się  w miejsce miłości, jedności i pokoju. Idziemy ku temu miejscu i każdy z was ma pomóc w określony sposób tam dojść.
Jest to czas wielkiego przebudzenia. Widzę duże ilości ludzi budzących się w najbliższych kilku miesiącach. Świadomość wzrastać i o wiele więcej ludzi będzie zadawało sobie pytanie kim i po co tutaj są.
 Wy , którzy już przeszli przez tę zmianę, będziecie wsparciem dla osób, które właśnie się budzą.
Zaczniecie odczuwać  wzrost energii boskich w ciele, przejdziecie przez oczyszczanie energetyczne ale efekty uboczne będą mniejsze(mniej intensywne).
Będziecie wiedzieć, jak pracować z tymi energiami. Twoja prawda i cel będzie bardziej konkretne i wzmocnione. Będziesz podstawą i źródłem wsparcia i wskazówek dla tych, którzy zaczną iśćdo przodu.
Nowa energia i światło, które nadchodzi, dosłownie "wyciskają"wszelką ciemność lub negatywne energie na powierzchnię.
Kiedy te energie się wynurzą musisz i stawić im czoła, a następnie pozwolić im odejść.
Im więcej światła, będzie posiadała Ziemia tym mniej ciemności będzie mogło egzystować w ukrytych formach.
 Nadszedł czas, aby pamiętać, aby zostawić za sobą to co fałszywe i połączyć  się z prawdą. Macie talenty/dary którymi musicie podzielić się ze światem. Świat was potrzebuje i potrzebujecie siebie sami.
Jak można w pełni wykorzystać transmisję energii i harmonizację w tym miesiącu?
Oto kilka wskazówek, aby pomóc złagodzić doświadczenia z nią związane.
1. Uwalnianie. Uwolnij wszystko co negatywne i co odbiera ci moc.
 Wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić...więc nie śpiesz się, przeglądnij, posortuj sfery swego życia i mniej dla siebie szacunek w ciągu całego procesu.
Uwolnienie tego co nam nie służy jest aktem miłości własnej.. To uświadomienie sobie, że żeby doświadczać takiego życia jakie Bóg dla ciebie zaplanował musisz uwolnić rzeczy, które cię od tego życia wstrzymują jest.  
Twoim przeznaczeniem jest takie życie jakie sobie wymarzyłeś! Jesteś znaczy żyć życiem swoich marzeń!
Twoje marzenia nie pojawiły się przypadkowo one pojawiły się celowo. Są one boskie a ty zostaleś wybrany aby je urzeczywistnić. Biegnij ku nim!!! Uzdrów, uwolnij i na koniec dnia będziesz miał to co potrzebuje twoje serce teraz -wyrazistą jasność.
2. Przyjmowanie/otrzymywanie.
Po tych wszystkich oczyszczeniach i uwolnieniach pojawi się przestrzeń aby móc przyjmować/otrzymywać .  Napływające w tym miesiącu energie poruszają się bardzo szybko i możemy się przez nie czuć rozproszeni i niespokojni. Każdego dnia skontaktuj się ze swoim ciałem, chwilą obecną i Ziemią. 
To cię ugruntuje i da ci poczucie pokoju.Kiedy jesteś w trybie odbioru, jest to idealny czas na zastanowienie się, na bycie otwartym na duchowe przewodnictwo i czas, aby po prostu być.
Nie planuj niczego dużego , po prostu przyzwyczaj się do nowej siebie i umożliw nowym energiom żeby się zaaklimatyzowały.
 Zrelaksuj się, chodź na spacery, czytaj, spędzaj trochę czasu z pozytywnymi przyjaciółmi i członkami rodziny, i angażuj się w działania/czynności przynoszące ukojenie.
Ten czas przestoju pomoże twemu ciału dostosować się do energii. Nasze dusze są w stanie rozwijać się szybko, ale nasze fizyczne ciała potrzebują trochę więcej czasu, aby nadrobić zaległości.
Modlitwa i medytacja są bardzo dobre, dodajcie je do swojej codziennej praktyki na ten okres.
 Poproś duchowych przewodników, aby pomogli ci w sprawach, w których potrzebujesz asysty. Na przykład, możesz poprosić ich, aby pokazać prawdę, aby poprowadzili cię do ludzi i miejsc, które są dla twojego najwyższego dobra, lub żeby pomogli ci uwolnić się od energii, które nie dodają ci mocy. Tworzenie silniejszych powiązań z twoimi duchowymi sojusznikami jest korzystne na ten moment. Oni zawsze ci pomogą. Proście, a będzie wam dane.
3. Zaufanie. Często, gdy jesteśmy w środku transformacji, nie możemy zobaczyć tego co jest bardzo daleko przed nami. Mamy wątpliwości i poczucie strachu.
Chcemy wiedzieć, ile się da, żebyśmy mogli planować, koordynować, manipulować i przygotować na to, co przyjdzie, ale czasami nie dane jest nam nic znać o każdym  kroku  i zakręcie. To w takich sytuacjach, mamy możliwość ćwiczenia naszego zaufania i wiary, że każdy krok będzie ujawniony w odpowiednim momencie. I tak będzie.
Rzeczy, których nawet nie możemy sobie wyobrazić ani planować są na naszej drodze.
Czasami niewiedza, jest jednym z największych darów, jakie możemy mieć. Jak odpuścimy i oddamy się prowadzeniu Ducha, pozwalamy , aby Duch dla nas pracował, aby stworzył nam drogę o wiele lepszą niż jakąkolwiek my byśmy sobie stworzyli.
 Zaufanie do siebie jest kluczem. Będą duże zmiany. Słuchając swojego wewnętrznego głosu. Wasza intuicja pomoże wam nawigować wśród tych zmian i przesunięć. Wasza intuicja jest waszym niebiańskim dostępem do prawdy. Zawsze będzie kierować was w dobrym kierunku.
Te trzy kroki są podstawą utrzymania waszego fizycznego i energetycznego ciała w tym miesiącu.
 
Jeśli zaczynasz czuć się przytłoczony lub zagubiony wróć do podstaw, uwalniaj, otrzymuj, ufaj. Wszystko będzie dobrze. A co do reszty czasu - śnij, wysyłaj intencje do Wszechświata i pozwól swoje twórczej, ekspresyjnej części siebie bawić się. Miłej zabawy! Jest to bardzo ekscytujący czas.