KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

piątek, 25 lutego 2011

CZAS UMIERANIA

Czas umierania iluzji i przychylności dla spraw tego świata i dla ludzi rządzących tak aby zabić jak najwięcej z Was.
To co normalne stanie się nienormalne a to co nienormalne normalne w twoim życiu. Przewartościowanie wszystkiego.

Aby doszło do 100% przewartościowań trzeba wywrócić podszewką do góry.
To czas wypływania na wierzch tego co było ukryte, spowite iluzją , zakamuflowane. Objawi się prawda we wszystkich aspektach twojego życia i trzeba będzie z nią zrobić pozytywną rzecz.

Napływa na ziemię coraz więcej ENERGII MIŁOŚCI, co powoduje, że ludzie będą się budzić z letargu, masowo rezygnować z pracy w korporacjach na korzyść małych lokalnych firm.
To jest dla was szansa na prowadzenie małego rodzinnego przedsiębiorstwa.
Zaczną upadać markety, bo świadomość zdrowego żywienia gwałtownie wzrośnie. Promować zdrowej żywności nie będzie trzeba bo to się stanie samoistnie.
Wiele sektorów gospodarki upadnie bezpowrotnie.
 Zacznie upadać sektor farmaceutyczny a za nim reszta, zostanie tylko to co niezbędne w  NOWYM ŚWIECIE.
Upadnie hodowla zwierząt, turystyka, ponieważ jest oparta na fałszywych przesłankach.
OKOLICZNOŚCIOWY WYPOCZYNEK ?  BZDURA, WYNATURZENIE.
Ludzie turystykę wdrożą w codzienność, codziennie wakacje codziennie wczasy, codziennie zdrowe powietrze i zielony widok. Zacznie się gwałtowna migracja z miasta do wsi. Nastąpi koniec wielkich aglomeracji będą puste, potem rozebrane a na koniec powstanie w ich miejsce dużo wsi. Powrót do natury, odwrót od wynaturzenia.( od 5 do 10 lat to zajmie).
Wiele osób przejdzie na odżywianie surowymi produktami aby w konsekwencji być bretarianami.
Nie będą potrzebne kuchnie, toalety. Budowa domów się zmieni.
Duży fragment będzie wypoczynkowym terenem, pracownie artystyczne, twórcze działania. Ludzie będą mieli dużo czasu na robienie tego co im sprawia przyjemność, nie będzie to łowienie ryb, polowanie, wyścigi motorowe itp. Dlaczego? bo zniknie potrzeba konkurencji, zabijania dla przyjemności czy dla trofeum.
Ludzie wykształcą nowe metody robienia przyjemnych rzeczy np. sadzenie trawników, reperowanie drzew, czyszczenie rzek, nie robienie niczego, leżenie, odpoczynek.
Miasta opustoszeją, ci którzy będą w nich chcieli pozostać będą  gwałtownie umierać. MIASTA ODBIERAJĄ ŻYCIE, ZDROWIE, ENERGIĘ. 

TO CZAS UMIERANIA POTEM CZAS PORODÓW. NAJPIERW ŚMIERĆ POTEM NOWE ŻYCIE.
To czas przygotowania do bretarianizmu, układ pokarmowy będzie stopniowo zanikał. Ciała będą się zmieniać, przechodzić w inny wymiar. Dokonują się zmiany na poziomie każdej komórki. To czas przechodzenia w inny wymiar o innej częstotliwości. Nawet nie zorientujecie się, tak płynnie to nastąpi.

Nie będzie wojny światowej WROTA MIŁOŚCI SĄ SZEROKO OTWARTE, kto nie wytrzyma tej energii o bardzo wysokiej częstotliwości będzie szybko i gwałtownie umierał. Wiele śmierci w krótkim czasie, tylko ci którzy uparcie chcą trzymać niskie wibracje. Reszta to nowe pokolenie "nowego porządku świata".

Zostaw wszystko co jest związane z niską energią, nie potępiaj ludzi, nie oceniaj, bo to nie czyni cię innym od tych, których krytykujesz. Zostaw to i twórz swoją lepszą przyszłość.
 Idź za głosem serca i potrzebami ciała, reszta to sprawa zmiany światopoglądu innych a na to wpływu nie masz. Albo przyjmą wibrację  miłości albo nie. Ty żyj w swoim świecie a oni w swoim.

Ten przekaz w moim życiu bardzo wiele zmienił. Wyprowadziłam się z Warszawy, mieszkam pod Rzeszowem wraz z rodziną i jestem jasnowidzem. Nasza rodzina jest wegańska i świadomie przygotowujemy się do odżywiania światłem.

Zamieniłam widok kamiennej pustyni miasta na te cuda natury, które widzicie na zdjęciach.