KĄCIK PORAD

Jasnowidz Monika Sunflower Jakubczak.

Możesz kontaktować się ze mną:

biedronka2406@gmail.com

piątek, 25 lutego 2011

CZAS LINIOWY

KIELNAROWA 2011-01-06
Czas liniowy przestanie obowiązywać, już odczuwacie tego skutki. Zawieszanie świadomości, zacięcia w ciągu myślenia liniowego, gubienie się w wypowiedzi, gubienie wątków to wszystko się nasili.
To nie będzie takie straszne właściwie  ZABAWNE.
To jest preludium, właściwie wstęp do porozumiewania się za pomocą Telepatii, która jest w konflikcie z czasem liniowym. Bawcie się tym , pozwalajcie sobie na takie wybijanie z czasu liniowego, to będzie dla was zbawienne w skutkach.
Za pomocą właśnie telepatii będziecie odnajdywać pokrewne dusze ludzi , których będziecie potrzebować do budowania nowej rzeczywistości.
Szukajcie się odnajdujcie za pomocą telepatii. Skupiajcie uwagę na impulsach rodzących się w mózgu. Jeśli wam przyjdzie coś do głowy natychmiast to realizujcie bez analizy. Analiza w nowym świecie będzie/ jest niepotrzebna.

Z objawów fizycznych wychodzenia z czasu liniowego będą :
- zawroty głowy
- wrażenie spadku ciśnienia, ospałość
- zmiana częstotliwości fal mózgowych zbliżająca się do stanu alfa( między snem a czuwaniem) i tak się utrwali.

Po kilku miesiącach to się ustabilizuje. Nie należy się tego obawiać a wręcz przeciwnie poddajciesię temu z radością.
Za pomocą telepatii będziecie ściągać niezbędne dla waszego rozwoju informacje zakodowane w różnych częściach świata, w różnych skałach, przedmiotach nie dotykając tego fizycznie.
Wielu z was już to potrafi ale teraz będą  dostępne dla mas.
Mówię o tym dlatego aby ludzie się nie bali a byli na tę przygodę przygotowani. Coraz więcej ludzi jest gotowych na te informacje.
Najwięcej zmian i wyjść z czasu liniowego zachodzi w nocy. Możecie robić wtedy wirtualne wykłady , które odbywają się w myślach waszych lub mogą być wypowiadane na głos i tak pójdą w eter. Ani jedno słowo nie umknie ani jeden ważny przekaz nie zostanie zmarnowany.
Wykorzystajcie tą nową możliwość daną wam przez 2011 rok. Osobiste spodkania z ludźmi bardzo  wskazane ale macie jeszcze jedną możliwość -Przekaz telepatyczny.